Bizim işimiz çözüm üretmek

Hakkımızda

Bizim İşimiz Çözüm Üretmek

2004 yılında başladığımız bu yolda müşterilermizin büyük desteğini almanın gururu ve azmiyle sizlere hizmet vermekte, İstanbul ve çevre illerdeki birçok müşterimize teknik altyapı, ürün tedariği ve teknik destek sağlamaya devam etmekteyiz. Kurulduğu günden bu yana kurumsal müşterilere ve son kullanıcıya geniş teknik servis imkanları ekonomik kaliteli ürünleriyle ihtiyaçlara uygun gerçek çözümler oluşturmaktayız. Firmalara teknik hizmet sunmanın yıllar boyu sürecek bir birlikteliğin başlangıcı olduğunun bilinci ile, ihtiyaçlara uygun gerçek çözümler üretmekte , müşteri portföyümüzü arttırarak teknik servisimizi ihtiyaçlara karşılık verebilecek nitelikte gelişitirmekte ürün çeşitlerimizle ve geniş hizmet ağımızla sizlere her konuda yardımcı olmak adına tüm imkanlarımızla çalışmaktayız.


Her biri konusunda uzman teknik ekimbimizle ; Bilgisayar Sistemleri , Network & Server ve Ağ Altyapısı Hizmetleri , Web Otomasyon Sistemleri , Programlama / Yazılım çözümleri , Santral / Voip IP çözümleri , Güvenli Hayat Çözümleri ve Teknik Destek hizmetleri vermekteyiz..

Neon Yazılım olarak müşterimizin sorunlarına en hızlı ve ekonomik çözümleri oluştarabilmek adına yerinde servis hizmeti adı altında , firmanın kendi bünyesinde Bilgi İşlem Departnanı oluşturarak daha hızlı ve pratik çözümler üretmekteyiz.İleri Teknoloji Bilgi İşlem Uzmanlarımız kendi alanlarında Eğitimlerini tamamlamış Sertifikalı Tekniker yada Mühendislerden oluşmaktadır..
 NEON Sertifikalı Çözüm Ortağıdır.

 

90 Günlük Garanti

Sorunu giderilmiş cihazlarınız için 90 günlük kesin garanti imkanını ücretsiz sunuyoruz. Tamamen Ücretsiz!

Hızlı Onarım İşlemi

Cihazınızın her türlü problem tespitini gün içerisinde size bildirip, onaylamanız halinde aynı gün size onarılmış olarak teslim ediyoruz

Uygun Fiyat Garantisi

Her zaman sizi düşünüp en uygun fiyatı ve çözüm önerisini size sunarız. Ödemede kolaylıklar sağlayarak sizi memnun ederiz

Ücretsiz Teşhis

İstediğiniz zaman cihazınızı bize getirip bütün sorunlarını öğrenebilirsiniz. Bu hizmetimiz bütün müşterilerimize ücretsizdir.


Çözüm Ortaklarımız

Top